ROZGRYWKI:
Baierlein Alicja Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Bandurska Julia Enea AZS Poznań
Bartkowiak Oliwia KK Rycerze Rydzyna
Bartosik Iga Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Baś Hanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Bąkowska Amelia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Bela Dominika Lider BIOFARM Swarzędz
Białczyk Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Błasiak Nikola Lider BIOFARM Swarzędz
Błochowiak Jaśmina MUKS Kórnik
Bochenek Marta Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Boczyło Gabriela Lider BIOFARM Swarzędz
Borowiak Maja Tribecco Dwójka Rogoźno
Bryłka Oliwia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Brzostowska Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Budzinska Antonina Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Budzyńska Magdalena Lider BIOFARM Swarzędz
Cepa Aniela KK Rycerze Rydzyna
Chmura Zofia POMPAX Tęcza Leszno
Chodun Zuzanna UKS Krzesiny Poznań
Chojnacka Maja Enea AZS Poznań
Chrzanowska Celina UKS Krzesiny Poznań
Chudy Maria Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Chudzicka Liliana Tribecco Dwójka Rogoźno
Chyra Marcelina Lider BIOFARM Swarzędz
Cichońska Hanna Enea AZS Poznań
Cimińska Lena Lider BIOFARM Swarzędz
Ciomek Natalia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gabryelewicz Eulalia UKS Krzesiny Poznań
Gabryelewicz Liliana UKS Krzesiny Poznań
Gałężewska Jagoda Enea AZS Poznań
Gawrych Maja Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Giżycka Nikola Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Gliwińska Antonina UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Godziewska Maria Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Golik Ada Lider BIOFARM Swarzędz
Gołdyn Anna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gołdyn Magdalena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gołdyn Martyna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Grabowska Alicja UKS Krzesiny Poznań
Gracz Zuzanna Tribecco Dwójka Rogoźno
Grajnert Katarzyna POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Grochowicka Amelia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Grygier Paulina Lider BIOFARM Swarzędz
Jahns Iga Lider BIOFARM Swarzędz
Jakubiszyn Weronika IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Jangas Olga IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Jankowska Hanna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Jankowska Laura KK Rycerze Rydzyna
Janowska Gabriela Tribecco Dwójka Rogoźno
Jarosińska Bożena POMPAX Tęcza Leszno
Jasiak Lena POMPAX Tęcza Leszno
Jasińska Zuzanna KK Rycerze Rydzyna
Jaszkiewicz Maja Lider BIOFARM Swarzędz
Jaworska Zofia Lider BIOFARM Swarzędz
Jen Nadia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kaczmarek Maja Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Kaczmarek Natalia Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Kaczmarek Pola Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Kaczmarek Zofia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kajzer Lilianna POMPAX Tęcza Leszno
Kapała Izabela POMPAX Tęcza Leszno
Karuszewska Andżelina Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Kaźmierczak Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kempa Amelia Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Kędzierska Zofia Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Klapczyńska Malwina Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Kleśta Aleksandra IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Klusak Dorota UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kolarz Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Kolenda Gabriela IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kołodziejczak Lena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Konwińska Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Korpys Martyna Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kosior Martyna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Kostrzewa Ewa POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Kowalczyk Anna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kowalska Kaja KK Rycerze Rydzyna
Kozon Aleksandra Bycza Akademia SP2 Gniezno
Krawczyk Aleksandra POMPAX Tęcza Leszno
Krowicka Urszula Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Kruszakin Laura IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kruszewska Konstancja UKS Krzesiny Poznań
Kryjom Maja UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kryśkiewicz Anna Lider BIOFARM Swarzędz
Książkiewicz Laura Enea AZS Poznań
Kubiak Aneta Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Kuchcińska Zofia Lider BIOFARM Swarzędz
Kuleczka Zuzanna Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kurzownik Celina Lider BIOFARM Swarzędz
Kuźdub Aleksandra UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Maćkowiak Natalia Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Majchrzak Wiktoria KK Rycerze Rydzyna
Majdak Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Makowska Nina Lider BIOFARM Swarzędz
Małecka Zofia Lider BIOFARM Swarzędz
Marciniak Nikola UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Marcinkowska Agata Bycza Akademia SP2 Gniezno
Maruwka Tamara Rawia BWEKO Rawicz
Masina Blanka IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Matelska Maria KK Rycerze Rydzyna
Matuszczak Alicja UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Matuszewska Lena Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Matuszewska Maja POMPAX Tęcza Leszno
Matyla Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Mazurkiewicz Julia POMPAX Tęcza Leszno
Miazga Magdalena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Michałkiewicz Matylda Enea AZS Poznań
Miechowska Helena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Mielczarek Aleksandra IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Mikołajczyk Anna POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Molska Zuzanna Rawia BWEKO Rawicz
Monarcha Antonina Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Monarcha Martyna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Moździerz Aniela Rawia BWEKO Rawicz
Mroczek Sabina Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Mucha Oliwia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Musielak Barbara UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Muszyńska Matylda Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Paczyńska Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Palat Hanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Paroń Kinga IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Parzybok Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Patyk Hanna Lider BIOFARM Swarzędz
Pawlik Kornelia Enea AZS Poznań
Perz Dominika Rawia BWEKO Rawicz
Piechnik Natasza Bycza Akademia SP2 Gniezno
Pietrzyk Tatiana Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Pluta Nadia Lider BIOFARM Swarzędz
Płotkowiak Lena Enea AZS Poznań
Pogorzelec Marcjanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Polowczyk Aleksandra IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Poprawa Jessica POMPAX Tęcza Leszno
Prałat Nadia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Przybylska Zuzanna UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Rabura Wiktoria Rawia BWEKO Rawicz
Rakoniewska Zuzanna Lider BIOFARM Swarzędz
Ratajczak Helena Tribecco Dwójka Rogoźno
Ratajczak Maria Rawia BWEKO Rawicz
Rosadzińska Zofia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Rosołek Maya Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Rosołek Maya Bycza Akademia SP2 Gniezno
Rozmyślak Martyna Rawia BWEKO Rawicz
Różańska Maria Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Samol Zofia Rawia BWEKO Rawicz
Schneider Lilou Ann Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Sibińska Kinga IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Sibińska Marcelina IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Sierzchuła Sara Tribecco Dwójka Rogoźno
Sierzchuła Sonia Tribecco Dwójka Rogoźno
Silny Laura UKS Krzesiny Poznań
Skórska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Skraburska Zuzanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Sławska Ariana Enea AZS Poznań
Smarsz Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Sobczak Kornelia Lider BIOFARM Swarzędz
Sobucka Julia Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Sottek Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Sowa Zofia Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Stefaniak Iga Rawia BWEKO Rawicz
Steltmann Martyna Enea AZS Poznań
Stróżyńska Iga Lider BIOFARM Swarzędz
Strzymińska Antonina Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp.
Sucholińska Blanka POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Supranowicz Zofia Lider BIOFARM Swarzędz
Szambelan Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szczepaniak Zuzanna POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Szeszycka Ewa Bycza Akademia SP2 Gniezno
Szewczak Maja Tribecco Dwójka Rogoźno
Szewczyk Weronika Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko
Szkudlarz Milena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szmaj Maja IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Szoka Melania UKS Krzesiny Poznań
Sztyma Aleksandra Bycza Akademia SP2 Gniezno
Szulc Anna UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wabnik Lena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Wachowiak Barbara UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Walenciak Zofia Tribecco Dwójka Rogoźno
Walich Antonina Lider BIOFARM Swarzędz
Walich Lena Tribecco Dwójka Rogoźno
Walkowska Nadia Tribecco Dwójka Rogoźno
Wawrzyniak Aleksandra Enea AZS Poznań
Wawrzyniak Amelia Rawia BWEKO Rawicz
Wawrzyniak Jagoda Rawia BWEKO Rawicz
Wawrzyniak Weronika Rawia BWEKO Rawicz
Wawrzyniak Weronika Enea AZS Poznań
Wawrzyniak Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wencek Julia UKS Krzesiny Poznań
Wiśniewska Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Wojnowska Blanka Bycza Akademia SP2 Gniezno
Wojtczak Julia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wojtecka Ewa UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wojtkowiak Julia Rawia BWEKO Rawicz