1 kolejka
|
03.10.2020 16:00 |
Energa Toruń -
Enea AZS Poznań |
64:82
|
04.10.2020 16:30 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
75:68
|
21.10.2020 19:00 |
CCC Polkowice -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
90:74
|
28.10.2020 18:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
1KS Ślęza Wrocław |
79:76
|
2 kolejka
|
07.10.2020 18:00 |
VBW Arka Gdynia -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
95:72
|
07.10.2020 18:30 |
1KS Ślęza Wrocław -
Energa Toruń |
84:59
|
28.10.2020 18:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
87:77
|
04.11.2020 19:00 |
CCC Polkowice -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
95:73
|
3 kolejka
|
11.10.2020 16:00 |
GTK Gdynia -
Enea AZS Poznań |
60:79
|
11.10.2020 17:00 |
Energa Toruń -
CCC Polkowice |
30:92
|
21.10.2020 18:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
65:90
|
24.11.2020 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
80:73
|
4 kolejka
|
17.10.2020 17:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
GTK Gdynia |
79:57
|
18.10.2020 18:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
Energa Toruń |
73:50
|
04.11.2020 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
59:81
|
09.12.2020 19:30 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
Enea AZS Poznań |
87:83
|
5 kolejka
|
24.10.2020 17:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
Enea AZS Poznań |
84:79
|
24.10.2020 18:00 |
Energa Toruń -
VBW Arka Gdynia |
52:106
|
25.10.2020 16:00 |
GTK Gdynia -
CCC Polkowice |
39:102
|
09.12.2020 18:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
78:90
|
6 kolejka
|
31.10.2020 13:30 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
1KS Ślęza Wrocław |
80:73
|
31.10.2020 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
GTK Gdynia |
80:61
|
31.10.2020 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
Energa Toruń |
118:32
|
31.10.2020 19:00 |
CCC Polkowice -
Enea AZS Poznań |
70:67
|
7 kolejka
|
04.11.2020 17:00 |
Enea AZS Poznań -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
55:73
|
02.12.2020 18:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
Energa Toruń |
93:40
|
02.12.2020 19:00 |
CCC Polkowice -
1KS Ślęza Wrocław |
89:51
|
8 kolejka
|
21.11.2020 13:00 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
CCC Polkowice |
57:89
|
21.11.2020 17:00 |
VBW Arka Gdynia -
Enea AZS Poznań |
99:62
|
21.11.2020 17:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
Energa Toruń |
106:35
|
21.11.2020 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
GTK Gdynia |
93:66
|
22.11.2020 16:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
1KS Ślęza Wrocław |
73:71
|
9 kolejka
|
25.11.2020 18:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
VBW Arka Gdynia |
60:78
|
28.11.2020 19:00 |
CCC Polkowice -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
100:77
|
28.11.2020 19:30 |
Enea AZS Poznań -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
56:62
|
29.11.2020 16:00 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
Energa Toruń |
96:54
|
10 kolejka
|
05.12.2020 16:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
Enea AZS Poznań |
83:63
|
05.12.2020 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
1KS Ślęza Wrocław |
72:63
|
06.12.2020 15:30 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
85:88
|
06.01.2021 18:00 |
VBW Arka Gdynia -
CCC Polkowice |
100:85
|
11 kolejka
|
13.12.2020 16:00 |
GTK Gdynia -
Energa Toruń |
52:55
|
13.12.2020 16:00 |
Enea AZS Poznań -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
93:73
|
13.12.2020 16:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
72:78
|
30.12.2020 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
VBW Arka Gdynia |
64:68
|
12.01.2021 19:00 |
CCC Polkowice -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
90:86
|
12 kolejka
|
20.12.2020 16:00 |
Enea AZS Poznań -
Energa Toruń |
82:64
|
20.01.2021 18:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
CCC Polkowice |
79:89
|
20.01.2021 18:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
84:88
|
24.02.2021 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
77:68
|
13 kolejka
|
30.12.2020 18:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
CCC Polkowice |
76:93
|
06.01.2021 16:00 |
Energa Toruń -
1KS Ślęza Wrocław |
68:63
|
17.02.2021 18:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
67:56
|
17.02.2021 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
VBW Arka Gdynia |
70:90
|
14 kolejka
|
02.01.2021 19:00 |
CCC Polkowice -
Energa Toruń |
79:34
|
03.01.2021 16:00 |
DGT AZS Politechnika Gdańska -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
72:78
|
03.01.2021 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
82:77
|
03.01.2021 18:30 |
Enea AZS Poznań -
GTK Gdynia |
76:58
|
15 kolejka
|
09.01.2021 16:00 |
GTK Gdynia -
1KS Ślęza Wrocław |
59:109
|
09.01.2021 17:00 |
Energa Toruń -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
63:85
|
09.01.2021 18:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
79:78
|
09.01.2021 18:30 |
Enea AZS Poznań -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
68:55
|
16 kolejka
|
13.01.2021 18:00 |
VBW Arka Gdynia -
Energa Toruń |
94:57
|
16.01.2021 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
100:89
|
16.01.2021 19:00 |
CCC Polkowice -
GTK Gdynia |
72:23
|
17.01.2021 18:00 |
Enea AZS Poznań -
1KS Ślęza Wrocław |
81:80
|
17 kolejka
|
23.01.2021 18:30 |
Enea AZS Poznań -
CCC Polkowice |
59:86
|
24.01.2021 16:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
67:68
|
24.01.2021 16:00 |
GTK Gdynia -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
76:86
|
26.01.2021 18:00 |
Energa Toruń -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
67:112
|
18 kolejka
|
29.01.2021 17:00 |
Energa Toruń -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
65:74
|
29.01.2021 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
Enea AZS Poznań |
57:62
|
29.01.2021 17:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
CCC Polkowice |
70:81
|
19 kolejka
|
13.02.2021 16:00 |
Enea AZS Poznań -
VBW Arka Gdynia |
69:93
|
13.02.2021 17:00 |
GTK Gdynia -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
63:75
|
13.02.2021 17:00 |
Energa Toruń -
CTL Zagłębie Sosnowiec |
90:83
|
13.02.2021 17:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
71:82
|
14.02.2021 17:00 |
CCC Polkowice -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
66:90
|
20 kolejka
|
20.02.2021 14:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
CCC Polkowice |
68:70
|
20.02.2021 17:00 |
VBW Arka Gdynia -
1KS Ślęza Wrocław |
71:65
|
20.02.2021 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
Enea AZS Poznań |
99:67
|
21.02.2021 17:00 |
Energa Toruń -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
93:68
|
21 kolejka
|
24.02.2021 18:30 |
Enea AZS Poznań -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin |
87:72
|
27.02.2021 17:00 |
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz -
DGT AZS Politechnika Gdańska |
77:76
|
27.02.2021 17:00 |
1KS Ślęza Wrocław -
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp |
63:85
|
27.02.2021 19:00 |
CCC Polkowice -
VBW Arka Gdynia |
76:81
|
22 kolejka
|
03.03.2021 18:00 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp -
CCC Polkowice |
92:73
|
03.03.2021 18:00 |
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin -
1KS Ślęza Wrocław |
69:84
|
03.03.2021 18:00 |
CTL Zagłębie Sosnowiec -
Enea AZS Poznań |
91:64
|
03.03.2021 18:00 |
Energa Toruń -
GTK Gdynia |
70:61
|
03.03.2021 18:00 |
VBW Arka Gdynia -
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz |
122:54
|